Alma Beauty Türkiye | ALMA BEAUTY REFORM
16221
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16221,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

ALMA BEAUTY REFORM

Yüz ve Vücut Şekillendirme

Güzelliğin Doğal Formuna Destek

  • Yağ dokuyu azaltır
  • Selüliti giderir
  • Yeni kolajen sentezi
  • Konforlu tedavi ve tedavi sonrası

Doğal Güzellik Reformu

Alma Beauty Şekillendirme; kırışıklıklar, ince çizgiler, cilt tonu ve sarkmalar dahil olmak üzere yaşa bağlı cilt bozukluklarını başarıyla gidermek için yeni teknolojiler sunmaktadır. Alma Beauty şekillendirme, vücut şekillendirme, cilt sıkılaştırma ve selülit çözümleri getirmektedir. Tüm işlemler güvenli, etkili ve tüm cilt tiplerinin (I-VI) yanı sıra ince ve hassas bölgeler için uygundur.

 

İki Teknolojiden Birinin Seçimiyle Tek Bir Güzel Sonuç.

 

Patentli UniPolarTM Teknolojisi

 

UniPolarTM teknolojisi, tek bir elektrot aracılığıyla hedeflenen dokuya doğrudan yüksek radyo frekans enerjisi ileten yalıtkan, ısıtma odaklı ve güçlü ısıtan eşsiz bir teknoloji kullanır. Bu odaklanmış enerjiyi 20 milimetre derine kadar vermek cilt içindeki su moleküllerinin hızlı rotasyonunu ve sürtünmeye yol açarak rahatsızlık vermeden derin, etkili ve güvenli bir dermal ısınmayı sağlar.

ALMA BEAUTY REFORM

Isı cilt dokusunun derinliklerinde üretilip çeşitli anatomik yapılara ve lokasyonlara nüfuz ederken, yağ hücrelerini ve kolajen liflerini hedef alır. Elde edilen sonuç, cildi yukarı doğru kaldıran ve sıkılaştıran bir re-kolajen etkisinin yanı sıra azalan yağ hücresi hacmini içerir. Bu da cildi şekillendirir ve selülit görünümünü iyileştirir.

 

ALMA BEAUTY REFORM

 

Güçlü NIR Teknolojisi

 

Çok güçlü NIR (NearInfrared Teknolojisi) lambası, derinlemesine nüfuz için 1300 nm’deki en yüksek gücüyle dermal ısıyı yükseltmek için kızılötesine yakın spektrum içinde ışık yaymaktadır.Bu mekanizma, var olan lifleri sıkılaştıran güvenli ve etkili, derinlemesine dermal ısıyı dokuya uygular, yeni kolajen oluşumunu teşvik eder ve cilde gençlik ışıltısı kazandırırken şeklini ve kalınlığını düzenler.

Alma Reform NIR

 

Uzun Süren Kapsayıcı Güzellik

 

Alma Beauty Şekillendirme, doğrudan doğruya cilt sıkılaşması ve ışıltısının yanı sıra cilt mimarisinin yeniden yapılandırılması gibi hem kısa hem de uzun dönemli faydalar sağlar. Bu faydalar uzun dönemli görünür sonuçlar elde eder ve cildi yaşlanmaya karşı destekler.

 

Kolajen artışı sağlar ve cildi gençleştirir

– Var olan lifleri gerdirir.
– Yeni kolajen oluşumunu teşvik ederek cildin yapısını ve kalınlığını iyileştirir.
– Dokuyu iyileştirerek gençlik ışıltısı verir.

 

Azalan Yağ Hücresi Hacmi ve İyileşen Selülit Görünümü

– Yumrular ve çukurlara sebep olan yağ asitlerini serbest bırakarak yağ hücrelerinin toplanmasını engeller.

– Lenfatik süzülmeyi hızlandırarak toksinleri dokudan dışarı atar.

 

Güvenli. Rahat. Uygun..

 

beauty_icons01Tüm tedaviler, hedeflenen bölgedeki ısıyı kademeli olarak arttıran aplikatörün devamlı hareketiyle Inmotion kullanılarak uygulanır.

 

beauty_icons01Alma’nın cilt yüzeyini soğutan GlacialTechTMentegre sistemiyle birleşerek rahat bir deneyim sağlanır.

 

Tedavilerin morarma, şişme veya ağrı gibi hiçbir yan etkisi yoktur ve iyileşme süresi gerektirmez. Müşteriler normal faaliyetlerine tedaviden hemen sonra dönebilirler.

 

Sadece ekleyen değer

 

beauty_icons01Alma Beauty Şekillendirme; kalça, karın, kollar, çene ve dekolte gibi tüm alanlarda hem vücut hem de yüz uygulamaları gerçekleştirerek yüksek bir geri dönüş sağlar.

 

beauty_icons01Basit kullanım ve aplikatörlerinergonomik hafifliği, tedavilerin öğrenimini ve gerçekleştirilmesini kolaylaştırır ve personele kolaylıkla devredilmelerini sağlar.

Güvenli. Konforlu. Uygun.

Tüm Bölgelerde Tedavi

Uygun Klinik Maliyeti

UniPolar™ALMA BEAUTY REFORMCourtesy of Stuart Melnick, M.D., Los Gatos, CA

ALMA BEAUTY REFORM
Courtesy of Dr. Rafael Nunes, Slim Clinique Laser Center, Brazil

 

ALMA BEAUTY REFORM
Courtesy of Dr. Michael Shohat

NIR

ALMA BEAUTY REFORM

Selülit, yeni tek kutuplu radyo frekanslı cihazla düzeltilebilir. Dokusal değişimler, iyileştirme yönteminde olduğu gibi cilt sıkılaştırmasını ortaya koymaktadır. Yaptığımız uygulamalarda ciltte veya yağ dokusunda hiçbir istenmeyen komplikasyona rastlamadık. side effects of metformin 500 mg.

 

David J. Goldberg, MD, Cilt Lazer ve Cerrahi Uzmanı NY/NJ, NewYork