Alma Beauty Türkiye | ALMA BEAUTY REJUVE
16065
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16065,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

ALMA BEAUTY REJUVE

Tüm Ciltte Gençleştirme ve Epilasyon

Doğal Güzelliği Canlandırma

  • Düzgün cilt rengi ve dokusu
  • Daha az işlem, daha hızlı sonuçlar
  • Hızlı iyileşme süresiyle güvenilir
  • Koyu ciltler dahil, tüm cilt tipleri için

Görünür, Değerli Güzellik Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

AlmaBeauty Gençleşme, yüz ve vücut için geniş çapta tedavi seçenekleri sunmaktadır. Söz konusu tedaviler tüm cilt tiplerine (I-VI) uygundur. Boyun ve dekoltenin yanı sıra eller, kollar ve deri çatlakları dahil olmak üzere ince ve hassas bölgeler için tamamen güvenlidir. Sonuçlar vasküler ve pigmente lezyonların görünümünde iyileşmeyi, gözenek boyutu azalmasını ve pürüzsüz, ipeksi ve parlak ciltler için gelişmiş ton ile dokuyu içerir.

Üç Teknolojiden Birinin Seçimiyle Tek Bir Güzel Sonuç.

Dye-PL™ Teknolojisi

Pigmente ve Vasküler Lezyonlarda Kesin Sonuçlar için Hassasiyet

 

Dye-PLTM teknolojisi (DyePulsedLight) doğru tedaviler için hafif enerjiyi çok hassas bir dar bant spektrumundan alır. Tedavi, darbeli ışığın güvenliği, çok yönlülüğü ve maliyeti ile lazer işlemi kadar etkilidir. Melanin, hemoglobinandoksi-hemoglobin tarafından optimalabsorpsiyon elde etmek adına dalga uzunluğu aralığını sınırlamak için dar bantlı bir filtre kullanılır. Sekromoforların seçici imhası (fototermoliz), pigmente lezyonların ve vasküler lezyonların görünümünü ortadan kaldırır.

 

Açık ten için Dye-VL500-600 nm

Koyu ten için Dye-SR550-650 nm

AFT™ Teknolojisi

Optimal Kullanım. Optimal Etkinlik.

 

Dye-PL teknolojisi, gelişmiş bir IPL formu olan Alma’nınAFT’sine(Gelişmiş Floresan Teknolojisi) dayanıyor. AFT, atış başına daha etkinenerji kullanımı, artan güvenlik, arttırılmış uygulayıcı ömrü ve gelişmişklinik sonuçlar sunar.

 

AFT, daha etkin bir tedavi için kullanılmayan UV ışığını optimumspektruma dönüştürür.

aft_pic

GlacialTech™ ile Daha Rahat

 

beauty_icons02

GlacialTechTM, Alma Beauty’nin eşzamanlı temas soğutma mekanizmasıdır. -3°C’ye kadar ulaşan ve cildi tedavi sırasında soğutan, soğuk bir safir başlık kullanarak, yüzey yanığı riskini en aza indirir.

 

beauty_icons06

Dye-PL tedavileri, durağan verim yöntemi veya aşamalı ısı birikimi için In-motionTM tekniği kullanılarak gerçekleştirilerek müşteri konforu artırılabilir.

 

Beraber Daima Daha İyiye

 

Alma’nın özelDye-PL ve AFT Teknolojilerinin kombinasyonu, koyu cilt ve tüm pigmenti; vaskülerlezyon tipleri dahil olmak üzere tüm hiperpigmentasyonkatmanlarını hedef alır.

Mikroplazma Teknolojisi can you get flovent in canada.

Doğal Güzelliği Daha Fazla Ortaya Çıkarır.

 

Microplasma dış deri katmanına mikro gözenekler açıp nazikçe gidererek, cildi daha yumuşak ve daha parlak hale getirir. Bu teknoloji aynı zamanda yüzeysel pigmentasyonun ortadan kaldırılmasını sağlar ve sağlıklı, canlı bir parlaklık ile daha hayat dolu, pürüzsüz bir cilde kavuşturur. Genişlemiş veya tıkanmış gözeneklerin, deri çatlaklarının ve hafif aknenin görünümünü iyileştirir.

 

Daha İyi Sonuçlar için Doğrudan Uygulama

 

Microplasma, plazma kıvılcımları üretmek ve cilt içinde mikro kanallar oluşturmak için elektromanyetik darbeler kullanır. Bu etki, cilt dokusuna doğrudan yol açarak daha iyi sonuçlar için her türlü kozmetikformülasyonu başarıyla vermeyi sağlar. Mikroperforasyonla birlikte çevreleyen cilt, hızlı iyileşmeye yardımcı olacakşekilde güneş hasarlı kalır.

 

ALMA BEAUTY REJUVEALMA BEAUTY REJUVE

 

beauty_icons01a

Tüm cilt tipleri için uygundur ve sorunsuz bir çalışma ortamı garantisi veren bu yöntem, klinikler için daha anlamlı, eşsiz bir çözümdür.

 

Değer Yaratmak Şimdi Her Zamankinden Daha Kolay

 

beauty_icons01a

Alma Beauty Gençleştirme, ayrıca yüksek bir yatırım getirisi sunmasıylauygulayıcılar için akıllıca bir seçimdir. Ergonomik, hafif başlıklarınavantajıyla, vücut ve yüz tedavilerini sağlar, tedavileri basitleştirir ve daha az klinik zaman gerektirir.

Patentli Impact Teknolojisi

 

Impact; kızarıklık, ince çizgiler, güneş ışınları, kurumuş cilt, yağlı veya tıkanmış cilt gibi estetik kusurları ve daha fazlasını etkili biçimde tedavi eden gerçek bir güzellik desteğidir. Impact, gelişmiş sonuçlar elde etmek adına cildin katmanlarına kozmetik formülasyonlar uygulamak için akustik dalga teknolojisini kullanır. Akustik titreşimler, kozmetik formülasyonların hedeflenen doku derinliğine ulaşmasını sağlayan bir itme ve çekme etkisi oluşturur.

 

Detaylı Bilgi..

GlacialTech ile konforlu tedaviler

Tüm cilt tiplerine uygun

Kliniğinize değer katar

Pigmentli LezyonlarALMA BEAUTY REJUVE
Courtesy of Dr Stengel, Argentina
ALMA BEAUTY REJUVE
Courtesy of BCK Patel, M.D., FRCS, Professor Chief,
University of Utah, USA

ALMA BEAUTY REJUVE
Courtesy of Fernando Stengel, M.D., Dermatologist,
Buenos Aires, Argentina

Vasküler LezyonlarALMA BEAUTY REJUVE
Courtesy of BCK Patel, M.D., FRCS, Professor Chief,
University of Utah, USA

Mikroplazma


ALMA BEAUTY REJUVE
Courtesy of Dr. Lehavit Ackerman