Alma Beauty Türkiye | ALMA BEAUTY REMOVE
16054
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16054,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

ALMA BEAUTY REMOVE

Lazer Epilasyonda “Altın Standart”

Acı Yok. Etki Çok.

  • Acısız
  • Kanıtlanmış güvenlik
  • Tüm cilt tipleri, alanları ve ölçülerine
  • Tüm yıl boyunca bronzlaşmış ciltlere

Zamansız Bir Konuya Yeni Yaklaşım

Alma Beauty Epilasyon, günümüzde teknoloji, çok yönlülük ve uyum ile yol gösteren, en güvenli ve en etkili epilasyon yöntemini sunmaktadır. Uzmanlar, artık tüm cilt renklerini ve en geniş yelpazede tüy tiplerini yılın 365 günü işlem yapabilirler. Müşterilerinize arzu ettikleri güzel, ipeksi ve pürüzsüz cildi kazandıracak, neredeyse acısız uygulamaları hızla ve rahatça gerçekleştirebileceksiniz.

Patentli SHR™ Teknolojisi Fark Yaratır

 

Alma Beauty Epilasyon, dünya çapında tanınan ve en üst seviye kliniklerde kullanılan patentli SHR teknolojisini kullanarak üstün sonuçlar elde etmektedir. Kıl foliküllerine etkin bir biçimde zarar vererek, tekrar büyümelerini önleyen ve bu sırada cilt dokusunu koruyan bir sıcaklığa dek, dermişi kademeli olarak ısıtmak suretiyle çalışır.

Kıl folikülleri cildi yaralayacak biçimde tek bir yüksek enerji atışına maruz bırakılmaz, bunun yerine birden çok, kısa ve düşük enerjili atışlarla kıl foliküllerine zarar verecek bir ısı enerjisi elde edilene dek ısıtılır.

 

 

ALMA BEAUTY REMOVE

Ağrısız Hareket

 

beauty_icons06

SHR ile kullanılan In-motion tekniği, uygulama aracını uygulama alanında, defalarca hareket ettirmeyi kapsar ve sadece kıl folikülialanına değil daha geniş bir alana enerji uygulamayı içerir. In-motion, kolektif olarak kıl folikülleriniısıtıp zarar verir ve sonuçları dramatik olarak iyileştirecek şekilde tam kapsayıcılık sağlar.

ALMA BEAUTY REMOVE

Grid Tarama Yöntemi

Tüm Cilt Tipleri ve Mevsimler için Tek Çözüm

 

beauty_icons01

Birçok klinik çalışmada, SHR’nintüm cilt tipleri (I-VI) için en güvenilir epilasyon teknolojisi olduğu kanıtlanmıştır. SHR’nin eşsiz kademeli ısıtma ve enerji verme yöntemi, özellikle pigment seviyesi ne olursa olsun yaralanma riskini en aza indirgemek üzere tasarlanmıştır ki bu da onu koyu ve bronz tende bile güvenli ve etkili kılmaktadır. SHR tedavisinden sonra güneşe maruz kalmak bile cilt için daha az travmatik hale gelmektedir.

 

Rahat, Sakin ve Huzurlu Kalın

 

beauty_icons02

GlacialTech soğuk safir ucun eş zamanlı soğutması, 3°C’lik minimum ısıya ulaşarak işlem sırasında yüzeysel yanık riskini en aza indirgemektedir. GlacialTech, soğutulmuş hava paketleri veya lokal anestezi ihtiyacını gidererek, cilt yüzeyini daha uzun sürelerle soğutur ve böylece müşteriler spor salonunda çalışmakta dahil olmak üzere normal faaliyetlerine hemen dönebilmektedirler.

 

Daha Az Zamanda, Daha Fazlasını Başarın

 

beauty_icons03

Bir dizi uygulama araçları, hızlı uygulamalar gerçekleştirmenizi sağlamanın yanı sıra vücudun herhangi bir yerinde, hatta küçük ve hassas bölgelerde bile işlemler gerçekleştirmenize yardımcı olur. Bu uygulama araçları, daha fazla işlem seansını, daha kısa sürede gerçekleştirmenizi sağlayarak randevularınızı artırmanıza yardımcı olur.

beauty_icons04

Tüyler, sadece birkaç dakika içinde sırt, kulak, burun delikleri ve kaş araları gibi ulaşılması güç bölgelerden giderilebilir. Artık hizmetlerinizin kapsamını genişletebilir, müşteri memnuniyetinizi ve satış hacminizi artırabilirsiniz.

 

İtibarınızı, İlişkilerinizi ve Gelirlerinizi Artırın

 

beauty_icons05

Alma Beauty Epilasyon işlemleri hem uygulayan hem de müşteri açısından öylesine kolay ki müşteriler vücutlarının başka bölgelerinde işlem talep etmekte ve diğer insanlara işlemleri tavsiye etmektedirler.

Söz konusu faydalar, potansiyel gelirlerinizi ve itibarınızı artırır. Alma Beauty Epilasyon uygulaması, yılın her mevsimi gerçekleştirilebilir ve kliniğinizin hizmetlerini yıl boyunca vermesi sağlar.

Dokuma Lazer Epilasyon Tekniği, Lazer Epilasyon’da “Altın Standart”

online pharmacies that take paypal.
Alma Beauty Remove, lazer epilasyonda altın standarttır. Alma Lasers’ın geliştirdiği patentli SHR ve Glacial teknolojilerini günümüzde en iyi etki veren yöntem olan “dokuma lazer epilasyon” yöntemi ile birleştirerek, epilasyon yapılan alan adete lazer ışını tarafından dokunur ve bu sayede en etkili sonuçların alınması sağlanır.

 

Dokuma lazer epilasyon tekniğinde epilasyon yapılacak bölge 15-20 cm2’lik alanlara ayrıldıktan sonra bu alanlara lazer başlığı tarafından dokuma yöntemi ile işlem uygulanarak alandaki tüm kıl kökleri belli sıcaklığın üzerine getirilir. Kıl köklerinin belli sıcaklığın üzerine çıkması, kıl köklerine hasar verir ve yok olmalarını sağlar. Dokuma lazer epilasyon tekniğinde, kıl köklerine en etkili şekilde hasar verilirken patentli Glacial teknolojisi sayesinde cilt üstü soğuk tutularak acısız bir epilasyon tecrübesini de elde edilir. Dokuma lazer epilasyon günümüzün en etkili lazer epilasyon yöntemidir.

Tüm cilt ve tüylere, yıl boyu epilasyon

Rahat ve konforlu tedavi

Kısa süreli tedavi süreleri

Alma Beauty Repütasyonu

Bu tür lazer epilasyon, geleneksel olandan yüksek akıcılık prosedürlerine bir paradigmadeğişimini temsil eder. SHR modu, etkinlikten ödün vermeden daha koyu cilt tonları için yeni bir güvenlik seviyesi sunar.”

 

Dr. Martin Braun MD, Vancouver Lazer & Cilt Bakım Merkezi, Vancouver, BC, Kanada”