Alma Beauty Türkiye | ALMA BEAUTY REMOVE
16955
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16955,page-child,parent-pageid-16054,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

ALMA BEAUTY REMOVE

Remove-product-page

ALMA BEAUTY REMOVE, yüksek etkili bir lazer epilasyon çözümüdür.

810 nm “altın standart” diyot lazer kullanan REMOVE, dünya çapında 5 bin 300 klinikte bulunan, dünyanın en çok satan lazer epilasyon cihazıdır.

 

Lazer epilasyon; yüksek kaliteli, profesyonel düzeyde bir epilasyon yöntemidir. Pürüzsüz, güzel ve tüysüz bir cilt elde etmek için sektördeki en etkili tedaviler arasındadır.

 

Alma Lasers’in810 nm diyot lazerinin patentli SHR teknolojisi ile kombinasyonu, REMOVE’u günümüzün en güvenilir ve etkili lazer epilasyon çözümü yapar.

Özellikler

Işık Kaynağı: Diyot Lazer 810 nm

Aplikatörler

cytotec 200 mcg used.

Alma Beauty Remove Compact

KOMPAKT

Gerçekleştirmek Daha Kolay

Ergonomik hafif tasarım, tedavileri uygulayıcılar için kolaylaştırır ve müşteriler için daha rahat hale getirir.

Özellikler: Spot boyutu 12 × 10 mm, 10 J / cm2’ye kadar, 10 Hz’e kadar

Alma Beauty Remove Facial

YÜZ

Ulaşılması Zor Bölgelere Ulaşır

REMOVE’un benzersiz mini başlığı kulaklar, burun delikleri ve kaşlar gibi erişilmesi zor bölgelere kolaylıkla erişilmesini sağlar.

 

Özellikler: Spot boyutu 6 mm

 

Alma Beauty Remove Disposable

TEK KULLANIMLIK HİJYENİK KORUYUCU

Kişisel Bölgelerdeki İşlemler

REMOVE, kişisel bölgelerde yapılan işlemler için tek kullanımlık hijyenik koruyucular sunar.

 

Paket başına 10 ünite

Kurutma Lazer İle Dört Mevsim Epilasyon

Lazer epilasyon birden fazla seansa girmeniz ve çok düzenli olarak yapılması gereken bir uygulama. Kıl köklerinin sürekli olarak zayıflatılması ve inceltilmesiyle sonuç veren bu uygulamayı bir çok kişi düzenli olarak yaptıramıyor. Bu sebeple 20. Seansına giden kişiler görebiliyoruz. Seansları kaçırma ve uygulamanın başarısız olmasının nedeni kullanılan cihazların kalitesiz olması ve seansların yaz aylarına denk gelmesi.

 

Herkes Lazer epilasyonu yaz aylarında yapılamayan bir uygulama olarak biliyor. Fakat bu söylem artık doğru değil. Bunun sebebi Kurutma Lazer teknolojisinin kullanılması.

 

Şuana kadar kullanılan cihazlar kıl köklerini yakmak ve onlardan kurtulmak için enerjiyi bir anda derinin altına göndermekteydiler. Bu enerji kıl köküne etki etmekle beraber deriye de zarar vermekteydi. Zarar gören bir derinin güneşe çıkması çok tehlikeliydi.

 

Alma Remove cihazının patentli glacial ve patentli süper epilasyon teknolojisi ile artık dört mevsim, acısız lazer epilasyon uygulamalarını yaptırabilirsiniz.

Dokuma Lazer Epilasyon Tekniği, Lazer Epilasyon’da “Altın Standart”

Alma Beauty Remove, lazer epilasyonda altın standarttır. Alma Lasers’ın geliştirdiği patentli SHR ve Glacial teknolojilerini günümüzde en iyi etki veren yöntem olan “dokuma lazer epilasyon” yöntemi ile birleştirerek, epilasyon yapılan alan adete lazer ışını tarafından dokunur ve bu sayede en etkili sonuçların alınması sağlanır.

 

Dokuma lazer epilasyon tekniğinde epilasyon yapılacak bölge 15-20 cm2’lik alanlara ayrıldıktan sonra bu alanlara lazer başlığı tarafından dokuma yöntemi ile işlem uygulanarak alandaki tüm kıl kökleri belli sıcaklığın üzerine getirilir. Kıl köklerinin belli sıcaklığın üzerine çıkması, kıl köklerine hasar verir ve yok olmalarını sağlar. Dokuma lazer epilasyon tekniğinde, kıl köklerine en etkili şekilde hasar verilirken patentli Glacial teknolojisi sayesinde cilt üstü soğuk tutularak acısız bir epilasyon tecrübesini de elde edilir. Dokuma lazer epilasyon günümüzün en etkili lazer epilasyon yöntemidir.

Faydaları

  • 8 yıl klinik olarak ispatlanmış etkinlik
  • Maksimum mobilite ve esneklik içintaşınabilir sistem
  • Sezgisel, kullanıcı dostu
  • 15,6″ renkli dokunmatik ekran
  • Hızlı bir öğrenme eğrisiyle kullanımıkolay
  • Dual mod – SHRTM ve HR modları
  • Sarf malzemeleri ve atım maliyetiolmadığından yüksek yatırım getirisi
  • 2 yıllık sınırsız atış başlık garantisisayesinde düşük gider

Sistem

Ağırlık: 40 kg
Ölçüler: 56 cm (W) x 47 cm (D) x 45 cm (H)
Güç Kaynağı: 120/ 230 VAC, 50/ 60 Hz, Tek Faz