Alma Beauty Türkiye | Kurutma Lazer Epilasyon™
17707
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17707,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

Kurutma Lazer Epilasyon™

Kurutma Lazer™ etodolac sell at counter.  ile Dört Mevsim Epilasyon

Epilasyon artık estetik görünmenin bir gereği haline gelen ve herkesin yaptırdığı bir uygulama. Bunların en popüleri ise“kurutma lazer epilasyon™”.  Birçoğumuz bu uygulamayı tanıyor fakat tam olarak teknolojilerini bilmiyor.

 

Lazer epilasyon birden fazla seansa girmeniz gereken ve düzenli olarak yapılması gereken bir uygulama. Kıl köklerinin sürekli olarak zayıflatılması, inceltilmesi ve en sonunda yok edilmesi prensibine dayanan bu tedavinin başarısız olma nedenlerinden birkaçı; kullanılan cihazların kalitesizliği, seanslara düzenli girilmemesi, uygulayıcının işinde iyi olmayışı olabilir.

 

Herkes lazer epilasyonu yaz aylarında yapılmayan bir uygulama olarak biliyor. Fakat bu söylem artık doğru değil. Bunun sebebi Kurutma Lazer™ yani Remove’un teknolojisinin kullanılması.

 

Şuana kadar kullanılan cihazlar kıl köklerini yakmak ve onlardan kullanmak için enerjiyi bir anda derinin altına göndermekteydiler. Bu enerji kıl köküne etki etmekle beraber deriye de zarar vererek ciddi yanıklara bile neden olmaktaydı. Zarar gören bir derinin güneşe çıkması çok tehlikeliydi.

 

Kurutma lazer olarak bilinen AlmaBeauty’denRemove cihazının patentli “GlacialTM teknolojisi” ve patentli “Süper Epilasyon teknolojisi (Super Hair RemovalTM)” ile artık dört mevsim, acısız lazer epilasyon uygulamaları yapılabiliyor. Kurutma lazer epilasyon olarak da bilinen bu yöntem ile cilde hiçbir zarar verilmeden istenmeyen tüy kökleri kurutuluyor.

Kurutma lazer epilasyon™ teknolojisi nedir?

Eski teknolojili cihazlarda enerji bir anda deriye iletilir veya bölünerek gönderilse bile kontrolsüz olarak iletilirdi. Deriye iletilen enerji kıl kökünü yakar ancak deriye de zarar verirdi. Kurutma lazer epilasyonda, patentli süper epilasyon teknolojisi sayesinde bu enerji parçalara bölünürken, cilt yüzeyi de soğutularak kontrollü bir epilasyon işlemi sağlanıyor. Parçalar halinde gönderilen enerji, kıl kökünü adeta kurutuyor veciltte zarar görülmüyor. Deri jel ile kaplı olduğu için ısısını direk olarak dışarı atabiliyor. Fakat kıl kökü izole bir ortamda olduğu için sıcaklığı sürekli yükselerek kuruyor ve kökünden yani papilasından ayrılıyor.

Patentli GlacialTM Teknolojisi ne işe yarar

Alma BeautyRemove, Kurutma lazer cihazı üretici tarafından geliştirilen bu teknolojide lazer ışınının gönderildiği aplikatörünuç kısmı 4 derecede sabit tutuluyor. Uygulama sırasında atış yapılan bölgeye lokal anestezi etkisi yapıyor. Bu özellik kişinin ısıyı ve acıyı hissetmemesini sağlıyor. Ayrıca derinin ısısının artmamasını sağlayarak derinin deforme olmasını engelliyor. Bu şekilde kurutma lazer epilasyon kullanan kişilerin yaz aylarında da epilasyon uygulamasını rahatlıkla yaptırmasını sağlıyor.

 

Game Changer yani oyunu tamamen değiştiren Kurutma Lazer cihazıyla yapılan kurutma lazer epilasyon uygulaması epilasyona dair tüm bildiklerimizi değiştiriyor.